ABC Work

Ślusarz z umiejętnością spawania-Szwajcaria

  • Data publikacji:
  • 18-10-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Szwajcaria
  • Stanowisko:
  • Ślusarz

ABC Work – Aktualnie dla naszych zagranicznych partnerów poszukujemy osób do pracy

z całej Polski. Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie odpowiednią ofertę!

Miejsce pracy: Szwajcaria

Zakres obowiązków:

•  Szczegółowy zakres obowiązków podawany jest podczas indywidualnej rozmowy z pracodawcą

Oferujemy:

•  Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia, indywidualnie ustalane z pracodawcą

•  możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania

•  zagraniczna umowa o pracę na czas nieokreślony

•  stała opieka polskiego koordynatora

•  pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem

•  indywidualnie ustalany termin wyjazdu

•  ubezpieczenie zdrowotne

•  liczba godzin zagwarantowana w umowie

•  terminowo wypłacane wynagrodzenie

•  dobre warunki pracy, miła atmosfera

•  indywidualne podejście do każdego kandydata

Wymagania:

•  Język obcy na poziomie komunikatywnym

•  Doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku

•  Prawo jazdy i własny samochód

•  Odpowiedzialność i dokładność

•  Motywacja do pracy

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego.

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym.”

Jeśli chcesz, żebyśmy wykorzystali Twoją aplikację w przyszłych procesach rekrutacyjnych, dołącz poniższą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez Administratora Danych Osobowych.”

Informujemy, że udostępnianie danych jest obowiązkowe, w celu realizacji usługi.