Praca Techno
OPERATOR PRZENOŚNIKÓW TAŚMOWYCH

smtanowisko Mechanik maszyn budowlanych wielozadaniowych

  • Data publikacji:
  • 27-07-2021
  • Miejsce Pracy:
  • RÓŻNE PROJEKTY W EUROPIE
  • Stanowisko:
  • Mechanik

MIEJSCE PRACY: RÓŻNE PROJEKTY W EUROPIE.

Duńska firma, jeden z liderów z branży konstrukcyjnej - tunelowej poszukuje do pracy w Europie na stanowisko Mechanik maszyn budowlanych wielozadaniowych.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Praca polega na utrzymywaniu prawidłowego ruchu elementów na taśmie, dopilnowanie by trafiały w odpowiednie miejsce,

• Weryfikacja masy elementów,

• Dostosowywanie parametrów przenośnika do materiału,

• Dokładna dokumentacja przebiegu procesu,

• Komunikacja z przełożonymi i innymi pracownikami w celu płynnego działania maszyny,

• Czyszczenie i usuwanie zbędnych elementów z przenośnika,

• Przede wszystkim liczą się kompetencje - niezależnie gdzie i w jaki sposób nabyte,

• Wymagany język angielski opanowany w mowie.

OFERUJEMY:

• pełne wsparcie podczas całego okresu trwania projektu. Praca w międzynarodowej firmie zapewnia duże możliwości rozwoju,

• wynagrodzenie, które spełni Twoje oczekiwania - w zależności od umiejętności przedstawimy konkretną ofertę,

• długotrwałą współpracę i wsparcie dla Ciebie i Twojej rodziny

• pakiet benefitów

Rekrutacja także w języku polskim. Tel: +48 883 151 171 E-mail: praca.techno.eu@gmail.com