PMSolutions
SOC/SIEM INFORMACION SECURITY ANALYST

  • Data publikacji:
  • 03-11-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Polska Wrocław
  • Stanowisko:
  • Informatyk

SOC/SIEM  INFORMACION SECURITY ANALYST

WROCŁAW
praca hybrydowa
Umowa o pracę na pełen etat
Wynagrodzenie: 15000 – 25000 pln brutto

Nasz Klient to jedna z największych linii lotniczych

ZADANIA:

Monitorowanie alarmów

Przeprowadzanie oceny zdarzeń związanych z bezpieczeństwem

Analiza zdarzeń związanych z zaporą( IDS, antywirusem i inne)

Analiza informacji o zagrożeniach i lukach w zabezpieczeniach

Analizowanie raportów

Modyfikowanie i dostosowywanie zasad SIEM w celu poprawy alertów i redukcji fałszywych alarmów

WYMAGANIA:

Rozumienia zasad interpretacji informacji z systemów SOC: identyfikacja/analiza incydentów, procedury eskalacji i redukcji fałszywych alarmów

Doświadczenie w monitorowaniu i analiz bezpieczeństwa IT, analizy cyber zagrożeń

Znajomość Windows, Linux, Mac, platformy VM

Doświadczenie z IDS/IPS, SIEM itp.

Doświadczenie z SMTP, HTTP i DNS

Zachęcamy do wysłania CV na adres e-mail: jobs@personnelandmedia.com

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.