Cyclad
Dla naszego Klienta, międzynarodowego przedsiębiorstwa z sektora transportu kolejowego, które wyznacza nowe standardy w zakresie zrównoważonego transportu, poszukujemy osób zainteresowanych wyżej wymienionym stanowiskiem.

Software Engineer Java

  • Data publikacji:
  • 27-11-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Katowice

Opis stanowiska:

  • Praca w międzynarodowym zespole, pracującym nad komputerowym systemem sterowania i zarządzania ruchem kolejowym oraz systemem zdalnej diagnostyki urządzeń kolejowych
  • Rozwój architektury, zarządzanie wymaganiami oraz projekty interfejsów komunikacyjnych
  • Udział w projektowaniu, kodowaniu i weryfikacji modułów oprogramowania
  • Rozwiązywanie problemów w istniejących aplikacjach systemu

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne: Informatyka, Elektronika lub Automatyka
  • Dobra znajomość języka JAVA EE, zapytań SQL oraz relacyjnych baz danych (PostgreSQL, MS SQL Server)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 2 lata)
  • Znajomość podstawowych wzorców projektowych, algorytmów i struktur danych
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
    • Znajomość systemów kontroli wersji i narzędzi automatyzujących budowę oprogramowania (SVN, Ant, Maven, Jenkins, SonarQube)

Mile widziane:

  • JMS (HornetQ), JSP, JPA, Hibernate, Spring, HTML5, CSS, REST, XML, AngularJS, JavaFX oraz baz danych NoSQL
  • Doświadczenie w zakresie projektowania i implementacji protokołów komunikacyjnych
  • Umiejętność  / doświadczenie w programowaniu w języku C#

Oferujemy:

  • Udział w projektach mających na celu usprawnienie rozwiązań, z których codziennie korzystają miliony osób na całym świecie
  • Pracę z wysokiej klasy specjalistami oraz aktywny wpływ na swój rozwój i plan szkoleń
  • Bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, plan prywatnej emerytury, bony na święta, dofinansowanie do wypoczynku letniego, karta Multisport)
  • Premie roczne
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej po okresie próbnym

Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych administratorem danych jest Cyclad Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Chłodnej 48/1. Dane przetwarzane są dla potrzeb rekrutacji, a wgląd do nich mogą mieć potencjalni pracodawcy oraz spółki z grupy Cyclad spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Każdy kandydat ma dostęp do treści swoich danych i możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@cyclad.pl wraz z numerem referencyjynm CC17/ENGINEERJAVA/KATO/ZARABIAJ/280.

W aplikacji prosimy zawrzeć następującą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Cyclad Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ul. Chłodnej 48/1, moich danych osobowych dla potrzeb obecnej i przyszłych rekrutacji oraz na kontakt ze mną z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu przedstawiania ofert pracy odpowiadających moim kwalifikacjom.”