House of Jobs GmbH
Agencja pracy House of Jobs z siedzibą w Wolnzach obecnie dla swojego klienta, poszukuje pracownika na stanowisko:

Sortowanie i pakowanie owoców w Holandii k/m

Dla Naszego klienta, jednej z największych, działającej na rynku od 115 lat firm, zajmującej się sortowaniem, przechowywaniem i pakowaniem owoców; obecnie poszukujemy pracowników do sortowania i pakowania owoców twardych i miękkich.

PAKOWACZ OWOCÓW

Miejsce pracy: Geldermalsen, Holandia

PRACODAWCA OCZEKUJE:

  • Komunikatywnej znajomości jednego z trzech języków- holenderski, angielski, niemiecki

  • Mile widziane doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku

  • Mile widziane prawo jazdy

TWOJE OBOWIĄZKI:
  • Pakowanie i sortowanie różnego rodzaju owoców, takich jak: gruszki, jabłka, oraz owoce miękkie- maliny i truskawki

  • Dbanie o czystość i higienę na miejscu pracy

CO OFERUJEMY?
  • Legalne i długoterminowe zatrudnienie zgodnie z prawem holenderskim

  • Wynagrodzenie w wysokości 10,19 Euro brutto + 135% za każdą dodatkową godzinę więcej niż 38 tygodniowo

  • Pracę w wymiarze 36-40h tygodniowo, od poniedziałku do piątku, dodatkowo możliwość pracy w soboty
  • Zakwaterowanie płatne w wysokości 90 Euro/ tydzień ( pokoje są maksymalnie dwuosobowe)
  • Transport na miejscu zapewniony przez klienta

Brzmi ciekawie? W takim razie aplikuj już teraz- wszystkie szczegóły omówimy telefonicznie pod numerem +48 722 004 929

Możesz także wysłać Swoje CV na adres: info-polen@houseofjobs.de