Euroservices Polska
Aplikuj już dziś i kontynuuj lub rozpocznij prace na terenie Holandii dzięki Agencji Pośrednictwa Pracy Euroservices Polska sp. z o.o. nr cert. 1069.

Sortowanie odzieży używanej - stała praca i godziny !

  • Data publikacji:
  • 07-12-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Zevenbergen

Euroservices Polska SP z o.o. numer CENTR KRAZ 1069 od wielu lat oferuje prace na terenie Holandii w różnych branżach i sektorach.
Obecnie poszukujemy osób chętnych do pracy przy sortowaniu odzieży używanej.
Zakres obowiązków:
Praca przy ręcznym sortowaniu odzieży używanej na poszczególne kategorie .
Miejsce pracy:
Zevenbergen, Numansdorp
WYMAGANIA:
- doświadczenie w pracy produkcyjnej
- umiejętność szybkiego uczenia się
- spostrzegawczość i dokładność
- dostępność na długi okres
- mile widziany komunikatywny język angielski / holenderski
- prawo jazdy kat. B
OFERUJEMY : holenderską umowę o pracę wg CAO, stabilne zatrudnienie, transport i zakwaterowanie służbowe .
Osoby zainteresowane powyższą oferta prosimy o przesyłanie CV :
biuroradom@euroservices.com.pl
Wiadomości z dopiskiem SORTOWANIE
„Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach rekrutacyjnych jest EURSERVICES POLSKA Sp. z o.o. (ul. Opolska 54, 49-100 Niemodlin, oddział w Radomiu 26-600, przy ul. 25-go Czerwca 26/32). Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne”.
Proszę o zamieszczenie klauzuli:
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez EUROSERVICES POLSKA Sp. z o.o. (ul. Opolska 54, 49-100 Niemodlin, oddział Radom 26-600, przy ul. 25-go Czerwca 26/32), w celu realizacji procesu rekrutacji ul. 25-go Czerwca 26/32), w celu realizacji procesu rekrutacji”