KLAVER Sp. z o.o.
SORTOWANIE PACZEK – PRACA W NIEMCZECH, NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI J.OBCEGO

  • Data publikacji:
  • 11-08-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Wynagrodzenie:
  • miesięczne
  • Stanowisko:
  • Pracownik fizyczny

Sortowanie paczek, kompletowanie zamówień – Praca w Niemczech

Praca bez znajomości języka obcego – praca bez doświadczenia

Atrakcyjna stawka godzinowa – nawet 13€ /h

Opis stanowiska:

Praca w logistycznym magazynie na terenie Niemiec niedaleko Frankfurtu nad Menem. Praca polega na sortowanie lekkich przesyłek kurierskich lub komisjonowaniu towarów np. nabiału. Praca w systemie 2 zmianowym, na pełny etat, również dla par.

Oferujemy:

- pracę  na dłuższy czas

- atrakcyjne zarobki w €

- bonusy dla stałych pracowników

- darmowe dojazdy do pracy

- darmowe ubezpieczenie zdrowotne

- zapewnione zakwaterowanie w z atrakcyjną zniżką

Szukasz innej pracy – masz pytania ???

www.klaverteam.com

+48 570 670 866

ofertypracy@klaverteam.com

Kamila        tel: +48 570 901 414

Izabela       tel: +48 570 901 913

Dominika   tel: +48 570 901 033

Klaver sp. zo.o. ( KRAZ 18450 )