BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.

Spawacz 135/138 i elektroda 111

  • Data publikacji:
  • 21-09-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Lille Skensved, Dania
  • Stanowisko:
  • Spawacz

Dla jednego z naszych Klientów – producenta metalowych zbiorników do przechowywania cieczy wykorzystywanych w przemyśle olejowym/ diselowskim, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Spawacz 135, 138 i 111 Rotacja

Miejsce pracy: Lille Skensved, Dania

Zakres obowiązków:

  • Spawanie zbiorników oleju ze stali czarnej, grubość 3 mm – 6mm
  • Spawanie MAG 135/138 i elektroda 111
  • Praca z rysunkiem technicznym

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku spawacza min. 3 lata
  • Dyspozycyjność do rozpoczęcia pracy już w październiku 2022
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Ważne certyfikaty spawalnicze na metody 135/138 i 111
  • Możliwość pracy w systemie rotacyjnym (4/1,6/2,  3 tyg. i 4 dni/ 10 dni wolnego)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w miejscu pracy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie duńskiej umowy o pracę
  • Darmowe zakwaterowanie
  • Gwarantowane 50 godzin tygodniowo
  • Gwarantowane takie samo wynagrodzenie i wszystkie warunki, jakie mają pracownicy zatrudnieni bezpośrednio w firmie duńskiej
  • Atrakcyjną stawkę godzinową
  • Przed pierwszą wypłatą gwarantujemy zaliczki w wysokości 1000 dkk/tydzień - pierwsza zaliczka po pełnym przepracowanym tygodniu
  • Wynagrodzenie wypłacane co 2 tygodnie
  • Gwarantowane Feriepenge – pieniądze wakacyjne (12,5%) oraz dodatki świąteczne
  • Organizację kwestii formalnych - karta podatkowa, karta zdrowotna, duński numer personalny (CPR – odpowiednik naszego numeru PESEL)
  • Opiekę polskojęzycznych koordynatorów i numer alarmowy dostępny 24h/7
  • Możliwość długotrwałej współpracy
  • Organizacja zakwaterowania – adres dostajesz jeszcze przez wyjazdem
  • Zdobycie doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku