Persona-Direktservice Sp z o.o.
Persona-Direktservice GmbH jest niemiecką dynamicznie rozwijającą się firmą, zatrudniającą pracowników z branży przemysłowej i produkcyjnej.

Spawacz

  • Data publikacji:
  • 20-09-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy

Certyfikowana agencja pracy, Persona-Direktservice, poszukuje pracowników na stanowisko:

SPAWACZ

(miejsce pracy: Niemcy, okolice Hanoweru)

OBOWIĄZKI

- spawanie metodą MAG/MIG/TIG (różne stanowiska pracy)

WYMAGAMY

- doświadczenia w pracy na stanowisku spawacza

- uprawnień do wykonywania zawodu

- znajomości j. niemieckiego umożliwiającej swobodną komunikację

- mile widziane prawo jazdy kat. B i własny samochód

OFERUJEMY

- niemiecką umowę o pracę

- możliwość nawiązania stałej współpracy

- atrakcyjne wynagrodzenie 11€ - 16€ brutto/h

- zakwaterowanie

- bezpłatną opiekę polskojęzycznego biura

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego cv ze zdjęciem na adres:

info@persona-direktservice.pl

Więcej informacji pod numerem telefonu: +48 571 255 502 i +48 533 105 666.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Do zgłoszenia należy dołączyć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."