Power Jobs

Spawacz

Data publikacji:
23.9.2020
Miejsce Pracy:
Stuttgart, Frankfurt am Main, Kassel, Hannover, Berlin, Monachium
Wynagrodzenie:
2300 Euro
Branża:
Budowa / Remonty
Stanowisko:
Spawacz

Spawacz

Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska pracy: spawanie konstrukcji stalowych lub rur czytanie rysunku technicznego

Wymagania: kandydat na dane stanowisko powinien umieć spawać chociaż jedną z poniższych metod: MIG/MAG, TIG/WIG, Elektrodą, Palnik gazowy doświadczenie zawodowe

Mile widziane:

komunikatywna znajomość języka niemieckiego

świadectwo ukończenia szkoły lub certyfikat lub wieloletnie doświadczenie Nasza

Oferta:

atrakcyjne wynagrodzenie na niemieckich warunkach od ok. 2300 euro netto (na rękę) za przepracowany miesiąc (na wynagrodzenie wpływ ma doświadczenie oraz poziom znajomości języka niemieckiego)

Zeitkonto możliwość pracowania w godzinach nadliczbowych (zależne od pracodawcy)

cykliczne podwyżki regularne zaliczki zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę w pobliżu miejsca pracy (pokoje jednoosobowe z dostępem do internetu)

niemiecka umowa o pracę

niemieckie ubezpieczenie

wsparcie polskojęzycznych dysponentów

dodatki urlopowe oraz świąteczne

Kontakt do nas:

bewerber-erfurt@power-jobs.de

+491621308535

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń