SPAWACZ !

  • Data publikacji:
  • 24-01-2023
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Stanowisko:
  • Spawacz

JOB-NOW na zlecenie EUROPA JOB, działająca jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, zatrudni osoby na stanowisku:

SPAWACZ

Miejsce pracy: Niemcy

Rozpoczęcie pracy: styczeń 2023

Opis stanowiska:

  • spawanie różnych elementów konstrukcyjnych,
  • spawanie ręczne oraz automatyczne na robotach i automatach spawalniczych,
  • przygotowanie powierzchni, części oraz poszczególnych elementów do spawania, przecinania, zgrzewania czy lutowania,
  • wybór i określenie odpowiedniej metody spawalniczej,
  • obsługa oraz konserwacja urządzeń i maszyn wykorzystywanych w trakcie pracy

Wymagania:

  • znajomość języka  niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • prawo jazdy oraz samochód do dojazdów do pracy ( minimum jeden na brygadę)
  • umiejętności spawalnicze potwierdzone certyfikatami
  • minimum roczne doświadczenie na stanowisku spawacz (spawanie autogeniczne)
  • samodzielność oraz precyzja w działaniu,
  • dobra organizacja pracy,
  • odpowiedzialność

Oferujemy:

  • legalne i stabilne zatrudnienie  bezpośrednio u zagranicznego pracodawcy
  • diety żywieniowe
  • atrakcyjna i stała stawka godzinowa wraz z dodatkami
  • zakwaterowanie
  • opiekę i pomoc polskiego rekrutera również po otrzymaniu zatrudnienia
  • wynagrodzenie wypłacane terminowo na podany rachunek bankowy

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń