HR International

Spawacz Autogen

  • Data publikacji:
  • 02-10-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Stanowisko:
  • Spawacz

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko Spawacz. Klient prowadzi firmę z branży techniki budowlanej, jedną z wiodących w tej branży w Europie. Firma zajmuje się planowaniem, budową, przeglądami instalacji elektrycznych, urządzeń budowlanych, hydrauliki. Jej klientami są osoby prywatne, instytucje publiczne, firmy przemysłowe.

Miejscowość: 70499 Stuttgart, Niemcy

Obowiązki:
- spawanie metodą Autogen zgodnie z rysunkiem

Wymagania:
- aktualne certyfikaty spawalnicze,
- doświadczenie w spawaniu,
- znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym.

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- bezpłatne zakwaterowanie w okresie zatrudnienia,
- możliwość długotrwałej współpracy,
- wsparcie na każdym etapie rekrutacji a także pomoc w sprawach organizacyjnych, w tym organizacja noclegu,
- opiekę polskojęzycznego koordynatora.