Regess
Polska firma budowlana zatrudni wykwalifikowanego i odpowiedzialnego Spawacza zbrojeń w fabryce prefabrykatów

Spawacz [Belgia]

  • Data publikacji:
  • 26-08-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Belgia
  • Stanowisko:
  • Spawacz

Polska firma budowlana z siedzibą w Jeleniej Górze podejmie współpracę z doświadczonym Spawaczem do projektów realizowanych na terenie Belgii.

Opis stanowiska:
• spawanie zbrojeń w fabryce prefabrykatów betonowych

Wymagania:
• własna działalność gospodarcza bądź gotowość do jej założenia
• doświadczenie zawodowe na stanowisku Spawacz/Zbrojarz
• umiejętność spawania metodą MIG/MAG
• umiejętność czytania rysunku technicznego oraz planów,
• systematyczność i terminowość w realizacji zadań,
• mobilność, dyspozycyjność do pracy,
• mile widziane prawo jazdy kategorii B,

Oferujemy:
• długotrwałą współprace w oparciu o własną działalność gospodarczą bądź umowę
• atrakcyjne stawki godzinowe
• możliwość zakwaterowania w pobliżu projektu
• gwarancje godzin

+ 48 510 926 184 (od pon. do pt. w godz. 8.00-16.30)

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie Cv anna.marcinkiewicz@regess.eu

Jeżeli wyrażasz zgodę na wzięcie udziału procesie rekrutacji, pamiętaj o zamieszczeniu klauzuli zgody na przetwarzanie danych w swojej aplikacji. Dane osobowe przetwarzane są w celu prowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Administrator danych: Regess Sp. z o.o.