APP
Praca dla spawacza, także bez doświadczenia

Spawacz MAG 135

  • Data publikacji:
  • 21-12-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Dania
  • Stanowisko:
  • Spawacz

Agencja pośrednictwa pracy "APP" nr KRAZ 26094

O PRACY:

LOKALIZACJA: ok Thisted, Jutlandia Północna,  Dania

WYNAGRODZENIE:

157-163 DKK brutto / h dla osób bez doświadczenia,
170-172 DKK brutto / h dla osób z doświadczeniem

SYSTEM PRACY: 3-zmianowy, możliwość pracy 48h / tydzień w systemie rotacyjnym

START: początek 2023

KONTRAKT: stały, po około 3-4 miesiącach okresu próbnego

ZADANIA: Spawanie MAG 135

WYMAGANIA:

- aktualny certyfikat spawalniczy MAG 135
- gotowość do wykonania testów spawalniczych przed rozpoczęciem pracy
- komunikatywna znajomość języka angielskiego
- preferowany własny samochód

ZAKWATEROWANIE:

Pomoc w znalezieniu zakwaterowania na miejscu. Zakwaterowanie płatne przez pracownika.

APLIKACJA:

CV w języku angielskim proszę przesyłać na adres piotr.app.dk@gmail.com

W tytule maila proszę wpisać „Spawacz Dania”

Kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00
pod nr +48 535 935 070