LAXO Work
W związku z dynamicznym rozwojem naszych projektów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Spawacz MAG 135 FW/BW - praca w Poznaniu

  • Data publikacji:
  • 15-06-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Poznań
  • Stanowisko:
  • Spawacz

LAXO Work - jesteśmy dynamicznie działającą firmą z polskim kapitałem, specjalizujemy się w obsłudze sektora głównie przemysłowego. Oferujemy nowoczesne rozwiązania HR w obszarze outsourcingu, pracy tymczasowej i rekrutacji. Wysoki poziom obsługi i indywidualne podejście do potrzeb zmieniającego się rynku są gwarancją sukcesu! Nasz zespół to grupa ekspertów posiadających bogate doświadczenie w optymalizacji procesów HR-owych.
Jesteśmy podmiotem zarejestrowanym w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 11721.

Spawacz MAG 135 FW/BW
Numer referencyjny: HP/KS/06/2021
Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:

  • prace ślusarskie, związane z przygotowaniem elementów i złączy do spawania(układanie elementów, sczepianie, szlifowanie, cięcie);
  • spawanie kontenerów, kotłów, mostów, konstrukcji stalowych do wiatraków;
  • prace ślusarskie wykończeniowe, związane z obróbką konstrukcji po spawaniu (szczotkowanie, czyszczenie z odprysków, szlifowanie);
  • przestrzeganie WPS-ów oraz innych instrukcji spawalniczych.

Szukamy osoby, która:

  • ma doświadczenie w spawaniu metodą MAG 135 FW/FW min. 3 lata;
  • posiada uprawnienia spawalnicze lub dyplom spawalniczy;
  • posiada praktyczną wiedzę z zakresu budowy pojazdów mechanicznych;
  • czyta rysunek techniczny i spawalniczy;
  • jest dokładna i nastawiona na długofalową współpracę;
  • mile widziana umiejętność żłobienia.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatek mieszkaniowy (*dla osób spoza miejscowości zatrudnienia);
  • stałe zatrudnienie w znanej na rynku firmie, a także korzystny pakiet ubezpieczeń grupowych;
  • możliwość realizacji nadgodzin;
  • wsparcie Koordynatora na każdym etapie zatrudnienia;
  • premie za polecenie oraz duże perspektywy rozwoju zawodowego;
  • pomoc w uzyskaniu zezwolenia na pobyt czasowy/stały w Polsce (*dla osób spoza Polski).

Kandydatów, zainteresowanych zatrudnieniem zachęcamy do przesłania CV lub kontaktu telefonicznego:

Karolina Suchecka

Specjalista ds. rekrutacji, handlowiec

Tel.: +48 570 289 004

Prosimy o dołączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę LAXO Work Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Droga Dębińska 3A, moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji oraz na udostępnianie moich danych osobowych innym spółkom powiązanym z LAXO Work Sp. z o.o. w rozumieniu przepisów Kodeksu spółek handlowych, a także podmiotom współpracującym z ogłoszeniodawcą, do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi.”
Informujemy, że Administratorem Państwa danych jest LAXO Work Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Droga Dębińska 3A. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Podanie przez kandydata podczas rekrutacji danych innych niż wymagane przepisami prawa jest dobrowolne. Przekazujący dane może w każdym czasie cofnąć swoją zgodę. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania. W sprawach związanych z Państwa danymi prosimy kontaktować się z Inspektorem Danych Osobowych pod adresem e-mail: iod@laxo.pl