Work4You.Global

Spawacz MAG * 440 Euro netto/ tydzień

  • Data publikacji:
  • 19-03-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Holandia
  • Stanowisko:
  • Spawacz
Dla naszego klienta z okolic Zwolle poszukujemy kandydata na stanowisko Spawacz Mag     Oferujemy
  • Wynagrodzenie 440€ netto/tydz. (za 40h "na rękę", po opłaceniu mieszkania i ubezpieczenia)
  • Zakwaterowanie opłacane przez pracodawcę - w pełni wyposażone pokoje 2 osobowe z internetem
  • Umowę na warunkach holenderskich , wypłaty - tygodniówki
  • Transport do pracy lub zwrot kosztów dojazdu
  • Opiekę polskojęzycznych koordynatorów na miejscu
  • Ubezpieczenie zdrowotne opłacane przez pracodawcę
Zakres obowiązków
  • Spawanie konstrukcji metodą Mag
Wymagania
  • Aktualne cv w j. angielskim
  • Doświadczenie w spawaniu metodą 135
  • Komunikatywna znajomość j.angielskiego - warunek konieczny
  • Prawo jazdy kat.B - warunek konieczny
  • Zaświadczenie o zameldowaniu (wydawane bezpłatnie w Urzędzie Miasta/ Gminy lub przez Profil Zaufany)
  • Własne obuwie robocze
  • Własna pościel/ koc/ poduszka oraz przybory kuchenne
  • Środki na przejazd oraz wyżywienie na ok. 2 tygodnie
  Work4You.Global pomoże Ci nie tylko w znalezieniu oferty idealnie spełniającej wymagania pracodawcy- dla nas liczy się przede wszystkim Twoja osobowość, wymagania, plany oraz marzenia, które wiążesz z wyjazdem oraz pracą za granicą.

Oferujemy pracę na terenie krajów Unii Europejskiej w wielu branżach m.in.: produkcyjnej, logistycznej, budowlanej i technicznej.
Aplikuj na oferty Work4You.Global i ciesz się dobrze płatną pracą, gdzie tylko chcesz.
Jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia, pod nazwą Work4You.Global Spółka z o.o. i numerem KRAZ 20380.

Zapraszamy do kontaktu:
Tel: +48 32 440 14 74 (poniedziałek – piątek, 8.00 – 16.00)

Na CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. nr 133, poz.883)".