Power Jobs
Zatrudnimy spawacza

Spawacz MAG

  • Data publikacji:
  • 22-06-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Gera
  • Wynagrodzenie:
  • od 2300 € netto
  • Stanowisko:
  • Spawacz

Firma Power Jobs to niemiecka agencja pracy, działająca na terenie całych Niemiec. Już od ponad 15 lat dbamy o przyszłość naszych pracowników.

                        Zaufanie oraz współpraca z Państwem to dla nas podstawa.

Dla naszego klienta z okolic Gery specjalizującego się w spawalnictwie obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Spawacz metodą MAG, okolice Gery, Niemcy

Zakres Obowiązków

  • Spawanie ram pod naczepy do ciężarówek
  • Montaż
  • Czytanie rysunku technicznego

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe lub doswiadczenie zawodowe
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego (komunikatywny w pracy)
  • Umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność, chęć zdobywania nowych umiejętności

Oferujemy

  • Umowa o pracę na warunkach niemieckich
  • Zeitkonto możliwość pracowania w godzinach nadliczbowych (po zapełnienu konta większe wypłaty)
  • Regularne zaliczki
  • Dodatki urlopowe oraz świąteczne
  • Pomoc w szukaniu zakwaterowania
  • Pomoc w załatwieniu formalności

Zgłoszenia prosimy przesyłać na: bewerber-erfurt@power-jobs.de lub telefonicznie pod +49 361 66358130