Darmowe Oferty Pracy w Zarabiaj.pl

Spawacz MAG - austriackie warunki zatrudnienia, Austria - Ogłoszenie o Pracę

Szukaj Tylko w Tytułach
Euro Labora

Spawacz MAG - austriackie warunki zatrudnienia

Data publikacji:
19.6.2017
Miejsce:
Austria
Kategoria:
Produkcja

EURO LABORA nr certyfikatu 14601 dla swojego austriackiego klienta poszukuje specjalistów na stanowisko:

Spawacz MAG

Miejsce pracy: Austria – ok. Linz

Opis oferty:
- kandydat po przejściu rekrutacji zaproszony jest na dzień próbny (do Pracodawcy do Austrii ) po pozytywnym przejściu tego dnia, pracownik może od razu zostać i pracować.
- praca w systemie 3 zmianowym

Zakres obowiązków:
- spawanie elementów na podstawie rysunku technicznego

Wymagania:
- doświadczenie na w/w stanowisku
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- wykształcenie kierunkowe oraz certyfikat spawalniczy (MAG)
- czytanie rysunku technicznego
- własny samochód (dojazd w zakresie pracownika)

Oferujemy:
- zatrudnienie na warunkach austriackich
- atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki zmianowe + diety
- 13 i 14 pensja (świąteczne i urlopowe)
- zakwaterowanie
- pełny pakiet socjalny)

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV ze zdjęciem (mile widziane CV w języku niemieckim, mogą być również referencje, certyfikaty, itp) na adres mailowy: praca@euro-labora.com w temacie maila proszę wpisać numer referencyjny: SPAW-MAG-S/AT/2017

  • Nie przelewaj ani nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń