Eu Workers
Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko: SPAWACZ MAG - DREZNO

SPAWACZ MAG - DREZNO

  • Data publikacji:
  • 07-08-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Drezno

Międzynarodowa agencja doradztwa personalnego Eu Workers z siedzibą we Wrocławiu poszukuje osób zainteresowanych pracą stałą w Niemczech. Wszystkim naszym kandydatom oferujemy umowę o pracę opartą o prawo niemieckie, niemieckie świadczenia socjalne oraz możliwość podjęcia pracy od zaraz.
Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 13629

Obecnie dla naszego klienta, niemieckiej firmy z branży spawalniczej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Spawacz MAG

Miejsce pracy: 3 LOKALIZACJE: OKOLICE DREZNA, AUGSBURGA I INGOLSTADT

Opis stanowiska:
-spawanie kontenerów metodą MAG
-dokładność i rzetelność,
-dbałość o narzędzia pracy

Oferujemy:
-stałą pracę w oparciu o umowę o pracę na niemieckich warunkach
-dodatki za pracę w święta
-atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane na czas, w euro
-pomoc w załatwieniu niemieckich świadczeń socjalnych, jak np. Kindergeld, zmiana   klasy podatkowej
-pracę w stabilnie finansowo firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
-długi/stały kontrakt
-bezpłatne zakwaterowanie

-opiekę polskiego koordynatora na miejscu w Niemczech

Wymagania:
-aktualne uprawnienia
-minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
-punktualność, sumienność
-gotowość do podjęcia pracy OD ZARAZ na dłuższy okres czasu
-mile widziany własny samochód

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres e-mail: kontakt@eu-workers.eu wpisując nr referencyjny B/spawacz/MAG