Rekrutacja Fr
Poszukujemy doświadczonych spawaczy do pracy u naszego zagranicznego klienta w fabryce maszyn rolniczych oraz podzespołów transportu kolejowego.

Spawacz / MAG / Francja

  • Data publikacji:
  • 18-06-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Francja

Miejsce pracy: FRANCJA - Damvillers
KRAZ: nr 1116
Praca tymczasowa

Zadania:

  • spawanie metodami MIG/MAG oraz montaż elementów maszyn rolniczych zgodnie z rysunkiem technicznym
  • wykonywanie elementów do pociągów, tramwajów, koparek i maszyn rolniczych

Wymagania:

  • udokumentowane doświadczenie na stanowisku spawacza MIG/MAG min. 3 lata
  • certyfikaty spawalnicze
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • znajomość języka francuskiego w stopniu komunikatywnym- mile widziana

Oferujemy:

  • polską umowę o pracę
  • stawka godzinowa 10,50 euro brutto
  • po 1 miesiącu pracy 11,00 euro brutto/h
  • wynagrodzenie ok 1800 euro netto + nadgodziny = 2000 - 2100 euro netto
  • możliwość wypracowania nadgodzin
  • płatny urlop
  • premię końca misji 10%
  • premię dobijającą 1,0 euro brutto do każdej godziny
  • premię frekwencyjną
  • bezpłatne zakwaterowanie przy zakładzie pracy
  • możliwość zatrudnienia na długi okres czasu
  • składki Zus odprowadzane od średniej krajowej- 4666 zł

Aby aplikować należy przesłać CV na michal.szendzielorz@workservice.pl
Więcej informacji pod numerem +48 501 750 122