Unruh Personal GmbH

Spawacz MAG - Niemcy

  • Data publikacji:
  • 20-06-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Hamburg
  • Stanowisko:
  • Spawacz

Rozpocznij prace w Unruh Personal GmbH !  Jeśli szukasz długoterminowej pracy z ponadprzeciętnymi zarobkami, dobrze trafiles. Obecnie poszukujemy spawaczy MAG do tradycyjnej, średniej wielkości firmy zajmującej się konstrukcjami metalowymi w Hamburgu.

Twoje zadania:

-spawanie, łączenie, odddzielanie przy użyciu procesu spawania z zastosowaniem gazu obojętnego dla metalu

-montaż elementów metalowych i rur

-wykańczanie, prostowanie, szlifowanie

-czytanie rysunków budowlanych

Wymagania:

-wieloletnie doswiadczenie zawodowe w branży metalowej

-aktualny certyfikat MAG

-mile widziane wazne testy spawalnicze

-podstawowa znajomość języka niemieckiego

-elastyczność, umiejętność pracy w zespole, rzetelność

Oferujemy:

-ponadprzecietna, terminowa płatność

-długoterminowe, bezpieczne i wykwalifikowane miejsca pracy

-zwrot kosztow dojazdu do miejsca pracy/ HVV Proficard

-dodatek na posiłki

-premie świąteczne i urlopowe

Czekamy na Twoją aplikację!

Sara Talentowska

Mobil: 0151-61777712

E-Mail: talentowska@unruh-personal.de

www.unruh-personal.de