ABC Work

Spawacz MAG – praca blisko granicy – Niemcy

  • Data publikacji:
  • 18-06-2021
  • Miejsce Pracy:
  • 06679 Hohenmölsen
  • Stanowisko:
  • Spawacz

ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych niemieckich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku spawacz MAG.

Poszukujemy osób z całej Polski.
Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają pracy za granicą?
Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie ofertę.

SPAWACZ MAG

Miejsce pracy: 06679 Hohenmölsen

Oferujemy:

wynagrodzenie w wysokości 2250€ netto/mc
niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony
nieopodatkowany dodatek do każdego dnia pracy
stała opieka polskiego koordynatora
pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
indywidualnie ustalany termin wyjazdu
możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
ubezpieczenie zdrowotne
liczba godzin zagwarantowana w umowie
terminowo wypłacane wynagrodzenie
dobre warunki pracy, miła atmosfera
indywidualne podejście do każdego kandydata
premie za polecenie kandydata do pracy

Zakres obowiązków:

Spawanie mniejszych złożeń metodą MAG
Czytanie rysunków technicznych
Badanie dokumentów związanych z zamówieniem
Przygotuj narzędzia i ustaw urządzenia pomiarowe
Wykonanie prac konserwacyjnych, porządkowych i naprawczych
Eliminacja zakłóceń procesów na maszynach i systemach
Włożyć, zacisnąć i wyrównać części

Wymagania:

doświadczenie zawodowe i aktualne uprawnienia spawalnicze
komunikatywna znajomość języka niemieckiego
znajomość rysunku technicznego
prawo jazdy kat. B i auto na wyjazd

Prosimy o wysłanie CV na adres: info@abcwork.eu

Więcej aktualnych ofert pracy www.abcwork.eu

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym"