EcoJob
Spawacz MIG

Spawacz MIG

  • Data publikacji:
  • 07-10-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Poznań
  • Stanowisko:
  • Spawacz

Spawacz MIG

Miejsce pracy AMBERT (DEP. 63, ok 75 km od Clermont-Ferrand-Francja

Zakres obowiązków:

     firma specjalizuje się w produkcji przyczep

     spawanie metodą mig

     zginanie i cięcie nożycami blach

Oferujemy:

     wynagrodzenie godzinowe  12,29 euro brutto + dwa dodatki po 10% wchodzące w stawkę godzinową łącznie 14,87 euro brutto,

     możliwość nadgodzin:

     - od 36 godziny w tygodniu :  + 25 %

     - od 44 godziny w tygodniu:   + 50 %

     klient deklaruję około 39h pracy w tygodniu,

     zatrudnienie w oparciu polską umowę o pracę z wszystkimi świadczeniami,

     wynagrodzenie wypłacone do 10tego każdego kolejnego miesiąca,

     opiekę polskiego koordynatora  podczas trwania całego kontraktu,

     bezpłatne zakwaterowanie,

     pokrywamy koszty badań lekarskich,

     dodatek amortyzacyjny za użytkowanie własnego auta – jeśli dotyczy,

     pokrywamy koszty przejazdu: Polska – Francja,

     Pokrywamy koszty przejazdu we Francji: kwatera – budowa – kwatera – jeśli dotyczy

ZAPEWNIAMY:

     zdalne załatwienie formalności związane z zatrudnieniem.

     możliwość długoterminowej współpracy,

     wsparcie na każdym etapie współpracy,

Oczekujemy:

     doświadczenie w spawaniu metodą mig

      własne auto