Klaver
Spawacz MIG/MAG- praca w Niemczech!

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy na stanowisku: Pracownik budowlany do osuszania budynków

Zakres obowiązków:

- zapoznaje się z elementami konstrukcji i materiałem

- przygotowanie powierzchni do spawania

- spawanie metodą MIG/MAG - sprawdzenie jakości wykonanego spawu

Wymagania:

- wymagane jest wykształcenie kierunkowe w zawodzie budowlanym

- doświadczenie w zawodzie

 - dobra znajomość języka niemieckiego

- mile widziane prawo jazdy kat. B oraz samochód

- mile widziane posiadanie tzw. książki spawacza oraz aktualnych uprawnień na przynajmniej jedną z metod MAG (135 MAG, 136 MAG) - umiejętność czytania rysunku technicznego

Oferujemy:
-atrakcyjna stawka godzinowa

-kontrakt na warunkach niemieckich z możliwością pracy na stałe

Szczegóły na → www.klaverteam.com

Zadzwoń lub wyślij SMS z adresem mailowym i dopiskiem "spawacz" pod

tel: +48 570 901 913 – oddzwonię