SPAWACZ MIG/MAG

SPAWACZ MIG/MAG !!

  • Data publikacji:
  • 06-02-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Francja
  • Stanowisko:
  • Spawacz

JOB-NOW na zlecenie EUROPA JOB, działająca jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, zatrudni osoby na stanowisku:

Spawacz MIG/MAG

Opis stanowiska:

- praca na zakładzie zajmującym się produkcją elementów do maszyn rolniczych.

- spawanie i montaż kabin rolniczych, elementów pojazdów, mebli, przemysł medyczny itd.;

- prace ślusarskie, Montaż na podstawie rysunku technicznego,

- spawanie elementów metodami MIG-MAG.

Wymagania:

- kilkuletnie doświadczenie jako spawacz metodą TIG

- doświadczenie w pracach ślusarskich i montażu - umiejętność spawania metodą MIG prądem zmiennym

- doświadczenie w spawaniu stali nierdzewnej

- umiejętność obsługi narzędzi ślusarskich - umiejętność pracy na podstawie rysunku technicznego

-mile widziana znajomość przepisów BHP,

- dyspozycyjność.

Oferujemy:

-pracę zmianową,

- zorganizowane darmowe zakwaterowanie,

- premie dodatkowe,

- możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego a w przyszłości potencjalnego awansu,-

- opiekę koordynatora polskiego we Francji w trakcie trwania kontraktu,

-stały kontakt z polskim rekruterem i koordynatorem również po rozpoczęciu zatrudnienia.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń