SPAWACZ MIG/MAG NA PREFABRYKATY

  • Data publikacji:
  • 06-02-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Holandia
  • Stanowisko:
  • Spawacz

JOB-NOW na zlecenie EUROPA JOB, działająca jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, zatrudni osoby na stanowisku:

Miejsce pracy: Holandia, Amsterdam

Rozpoczęcie pracy: styczeń 2023

Opis stanowiska:

  • drobne prace spawalnicze
  • spawanie punktowe materiałów przygotowanych do montażu
  • spawanie na prefabrykacji do betonu ( nie trzeba kłaść długich spawów)

Wymagania:

  • znajomość języka  niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • prawo jazdy oraz samochód do dojazdów do pracy ( minimum jeden na brygadę)
  • samodzielność, dokładność, terminowość
  • umiejętność organizacji czasu pracy

Oferujemy:

  • legalne i stabilne zatrudnienie bezpośrednio u zagranicznego pracodawcy
  • atrakcyjna i stała stawka godzinowa wraz z dodatkami
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • opiekę i pomoc polskiego rekrutera również po otrzymaniu zatrudnienia
  • wynagrodzenie wypłacane terminowo na podany rachunek bankowy

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń