Eastgate Recruitment Jakub Wojciechowski

Spawacz Norwegia

  • Data publikacji:
  • 25-11-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Norwegia
  • Stanowisko:
  • Spawacz
Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Norwegii

Miejsce pracy: Mosjøen

wymagania:
  • doświadczenie zawodowe
  •  ważne certyfikaty 136 i 111- prosimy o wypisanie ważnych certyfikatów w cv
  • samodzielność w pracy,
  • dokładność, odpowiedzialność, dyspozycyjność.
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Obowiązki:
  • spawanie i montaż blach hardox oraz innych elementów
Oferujemy:
  • norweska umowa i pełne świadczenia socjalne.
    210 NOK/godzinę Brutto
    Pracodawca Zagraniczny zapewnia zakwaterowanie - 3000 NOK miesięcznie

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji po angielsku  na adres mailowy:    office@eastgaterecruitment.com

w temacie prosimy wpisać "spawacz Norwegia"

proszę koniecznie dodać do cv poniższą klauzulę:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) - c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EastGate Recruitment dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji