KLAVER Sp. z o.o.
Spawacz- praca od zaraz Holandia/ Niemcy!

  • Data publikacji:
  • 29-08-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Holandia
  • Wynagrodzenie:
  • miesięczne
  • Stanowisko:
  • Pracownik fizyczny

Jeżeli szukasz dobrze płatnej pracy, chcesz legalnie pracować za granicą koniecznie zadzwoń do nas! Aktualnie poszukujemy doświadczonych spawaczy!

Oferujemy

•             atrakcyjną stawkę godzinową

•             umowę o pracę na warunkach holenderskich

•             pracę w małej, dobrze zorganizowanej firmie

Wymagania

•             doświadczenie przy obróbce metalu / jako spawacz (minimum rok)

•             wykształcenie zawodowe w kierunku obróbki metali

•             komunikatywna znajomość języka angielskiego/ niemieckiego

•             umiejętność czytania rysunku technicznego

•             dobra kondycja fizyczna

•             mile widziane prawo jazdy kat. B

Zakres Obowiązków

•             obróbka stali galwanizowanej, nierdzewnej, konstrukcyjnej i aluminium

•             produkcja komponentów technicznych na podstawie rysunków technicznych

•             spawanie

•             cięcie

Zainteresowała Cię ta oferta? Zadzwoń do nas!!!

Centrala : +48 570 670 866

Kamila +48 570 901 414

Dominika +48 570 901 033

Izabela +48 570 901 913

Klaver Sp. z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa ,Certyfikat KRAZ 18450.