Upper Job
Upper Job, firma specjalizująca się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynku krajowym oraz na rynkach zagranicznych, poszukuje obywatela/obywatelki Unii Europejskiej do pracy w Niemczech na stanowisku spawacza

Spawacz (praca w Niemczech)

  • Data publikacji:
  • 07-06-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Stralsund
  • Wynagrodzenie:
  • od 12,50 euro

Zakres obowiązków:
- spawanie metodą 135/136 w różnych pozycjach i pomieszczeniach,
- produkcja zestawów wykonanych z różnych materiałów dla przemysłu stoczniowego;

Wymagania:
- znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum B1,
- doświadczenie w pracy jako spawaczminimum 2 lata,
- dokumenty, potwierdzające kwalifikacj w zawodzie;

Oferujemy:

- od 12,50 €/h + dodatek branżowy,

- umowa na czas nieokreślony,
- pomoc w poszukaniu zakwaterowania;

Odnośnie szczegółowych informacji prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny:
577 969 501

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (rodo) z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:
- administratorem Państwa danych osobowych jest Upper Job spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Śniadeckich 17
- Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a i b rodo;
- odbiorcą Państwa danych osobowych będą podmioty zainteresowane zatrudnieniem osób biorących udział w procesie rekrutacji;
- Państwa dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia rekrutacji;
- posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (*jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
- mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO gdy uzna Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
- podanie przez Państwo danych osobowych jest warunkiem zawarcia umowy. Są Państwo zobowiązani do ich podania a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości sfinalizowania procesu rekrutacji.