Manpower

Spawacz/ Ślusarz

  • Data publikacji:
  • 18-06-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Lublin

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko: Spawacz/ Ślusarz

Miejsce pracy: Lublin
Numer ref. SPA/004/UWI

Zadania:

• Spawanie części, podzespołów i zespołów metodą MAG 135
• Wykonywanie prac ślusarsko-montażowych

Wymagania:

• Posiadanie umiejętności spawania metodami MAG 135
• Posiadanie umiejętności wykonywania prac ślusarskich

Oferta:

• Atrakcyjne wynagrodzenie + nagrody produkcyjne
• Praca w oparciu o umowę o pracę
• Możliwość rozwoju zawodowego w prężnie prosperującej firmie
• Praca na jedną zmianę: 6-14

Kontakt:

ul. Krakowskie Przedmieście 21; Lublin 20-002
Tel. : 81 476 20 16
Kom: 882189765
Kom: 668127433
Kom: 664419431

Prosimy o aplikowanie przez poniższą stronę internetową:

Prosimy o załączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych przez ManpowerGroup (ManpowerGroup Sp. z o.o., MP Transactions Sp. z o.o., MP Services Sp. z o.o., ManpowerGroup Solutions Sp. z o.o., Proservia Polska Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Prostej 68 w Warszawie, 00-838, MP Management Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sienkiewicza 85/87, 90-057 w Łodzi wchodzących w skład ManpowerGroup; dalej jako Współadministrator Danych Osobowych) w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na stanowisko wymienione w ogłoszeniu, zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz. UE L 119 z 4.5.2016 r.). Oświadczam, że zostałam/zostałem powiadomiona/powiadomiony o tym, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, jak również o tym, że przysługuje mi prawo do cofnięcia niniejszej zgody w każdym czasie, przy czym cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest równoznaczne z rezygnacją z dalszego udziału w tym procesie rekrutacyjnym."

Oferta dotyczy pracy tymczasowej