KLAVER Sp. z o.o.
Praca za granicą

Spawacz, ślusarz - Niemcy

  • Data publikacji:
  • 31-01-2023
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Stanowisko:
  • Spawacz

Jesteś spawaczem lub ślusarzem? Szukasz dobrze płatnej pracy?
Mamy dla ciebie atrakcyjną ofertę pracy w Niemczech.

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie
• niemiecką umowę o pracę na dłuższy okres
• stałą opiekę polskiego koordynatora
• pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
• ubezpieczenie zdrowotne
• terminowo wypłacane wynagrodzenie
• dobre warunki pracy
• zapewnione zakwaterowanie

Zakres obowiązków:
• zapoznanie się z elementami konstrukcji i materiałem
• przygotowanie powierzchni do spawania
• spawanie metodą MIG/MAG/ TIG - sprawdzenie jakości wykonanego spawu

• ręczna obróbka odlewów

• wycinanie i odtwarzanie uszkodzonych elementów

• wiercenie otworów

Wymagania:
• doświadczenie w zawodzie
• umiejętność czytania rysunku technicznego
• mile widziana znajomość języka obcego
• mile widziane prawo jazdy kat. B oraz samochód
• mile widziane posiadanie tzw. książki spawacza oraz aktualnych uprawnień na przynajmniej jedną z metod MAG (135 MAG, 136 MAG)

Jesteś zainteresowany?
Koniecznie zgłoś się do nas!

Kontakt:
Dominika tel: +48 570  901  033

Kamila +48 570  901 414

Izabela +48 570  901 913

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450