KLAVER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Praca w Niemczech od zaraz

Spawacz, ślusarz - praca w Niemczech- wysokie wynagrodzenie!!

  • Data publikacji:
  • 01-12-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Stanowisko:
  • Ślusarz

Stanowisko: ślusarz, spawacz MAG

Miejsce pracy: Niemcy, Fulda

Zakres obowiązków:

  • zapoznanie się z elementami konstrukcji i materiałem
  • przygotowanie powierzchni do spawania
  • spawanie metodą MIG/MAG - sprawdzenie jakości wykonanego spawu
  • spawanie półautomatem + elektroda i palnik
  • montaż i spawanie balkonów na warsztacie oraz montaż na budowie

Wymagania:

  • doświadczenie w zawodzie ślusarz, spawacz
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • mile widziane prawo jazdy kat. B oraz samochód
  • mile widziane posiadanie tzw. książki spawacza oraz aktualnych uprawnień na przynajmniej jedną z metod MAG (135 MAG, 136 MAG) - umiejętność czytania rysunku technicznego

Oferujemy:

  • atrakcyjna stawka godzinowa + 55 € diety
  • kontrakt na warunkach niemieckich z możliwością pracy na stałe
  • zakwaterowanie

Jesteś zainteresowany?
Koniecznie zgłoś się do nas!

Kontakt:
Dominika + 48 570 901 033

Izabela + 48 570 901 913

Kamila + 48 570 901 414

Biuro Pośrednictwa Pracy Klaver - KRAZ 18450.