Derksen Polska sp. z o.o.

Spawacz stykowy 136 (pozycje doczołowe pion)

Data publikacji:
17.5.2019
Miejsce Pracy:
Polska
Branża:
Praca Fizyczna
Stanowisko:
Spawacz

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska Sp. z o. o (numer certyfikatu 4042), dla swojego Klienta poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Police k. Szczecina

Opis stanowiska:

- spawanie kadłubów statków i innych elementów;

- dbanie o narzędzia pracy.

Oferujemy:

- min. 40 godzin pracy tygodniowo;

- umowę o pracę;

- możliwość podjęcia stałej współpracy.

Wymagania:

- doświadczenie min. 3 lata;

- certyfikat spawalniczy – warunek konieczny

- podstawowa znajomość rysunku technicznego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w na adres m.terlecka@derksen-polska.pl lub kontakt telefoniczny +48 517 491 676.

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń