PUR-Montage-Dienstleistungs GmbH
Praca na terenie wschodnich Niemiec

Spawacz TIG 141

  • Data publikacji:
  • 21-04-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Drezno
  • Wynagrodzenie:
  • 13.5 € netto
  • Stanowisko:
  • Spawacz

Prężnie działająca Niemiecka firma specjalizująca się w branży metalurgicznej, oferuje prace we wschodnich Niemczech.

Opis Stanowiska:

- praca na hali produkcyjnej

-doswiadczenie w spawaniu rurociagow, zbiornikow w pozycjach PH;PC

-rury badane RTG
-srednica rur od 60mm do 800mm

-scianki 2-8mm

Oferujemy:
- umowa z niemieckim pracodawca,

- stawka 13,5€ netto za godzinę,
- zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę (jednoosobowe pokoje w pensjonatach),

- odzież po stronie pracodawcy,

-możliwość wypłaty zaliczek.

 Wymagamy:

- uprawnienia na stal czarna(FM2-FM4) TIG 141 H-L045 lub PH

- doświadczenia minimum 2 lata

- mobilność ( prawo jazdy kat. B oraz auto),

- znajomość języka niemieckiego (poziom umożliwiający porozumienie się w pracy z majstrem),

-- Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres e-mail:

k.skiba@pur-montage.de

+49 1512 5555662