IC Team Görlitz
Obecnie dla naszego klienta z branży produkcyjnej z miejscowości Würzburg (Bawaria) poszukujemy spawaczy TIG

Spawacz TIG

  • Data publikacji:
  • 04-02-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Würzburg, Niemcy, 500 km od granicy
  • Stanowisko:
  • Spawacz

Obowiązki:

- spawanie materiałόw – rur i blach ze stali nierdzewnej metodą TIG  zgodnie z rysunkiem technicznym

- przygotowanie materiału do spawania

- wykonywanie drobrnych prac ślusarskich

Wymagania:

- doświadczenie jako spawacz

- podstawowa znajomośċ jęz. Niemieckiego

- mile widziane aktualne certyfikaty spawalnicze

- prawo jazdy i własny samochόd

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy  o pracę na czas nieokreślony

- długoterminowa praca w rejonie Würzburga

- zapewniamy atrakcyjne diety!

- punktualne wynagrodzenie

- wypłata gratyfikacji  urlopowych i świątecznych, jak rόwnież premii motywujących

-  dodatki za pracę w dni wolne, dodatkowo płatne nadgodziny

- do 30 dni urlopu

-możliwośċ przejęcia przez firmę klienta