Work4You.GLobal
SPAWACZ TIG (LUP)

  • Data publikacji:
  • 29-04-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Stanowisko:
  • Spawacz

Dla naszego klienta z miejscowości Brandenburg poszukujemy kandydatów na stanowisko

SPAWACZ TIG

Oferujemy

  • Wynagrodzenie 12 € brutto/ h
  • 40 € netto diety za każdy przepracowany dzień
  • Umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • Pomoc w organizacji zakwaterowania (koszt ok. 500€ netto miesięcznie, zakwaterowanie omawiane jest z pracodawcą)

Zakres obowiązków

  • Spawanie  elementów placów zabaw i blach  ze stali  nierdzewnej  o grubości do  2,5mm
  • Wykonywanie konstrukcji z   metalu

Wymagania

  • Komunikatywna znajomość j. niemieckiego (warunek konieczny)
  • Doświadczenie na ww. stanowisku min 3 lata (warunek konieczny)
  • Prawo jazdy oraz własny samochód (warunek konieczny)
  • Mile  widziane aktualne certyfikaty spawalnicze

Work4You.Global pomoże Ci nie tylko w znalezieniu oferty idealnie spełniającej wymagania pracodawcy- dla nas liczy się przede wszystkim Twoja osobowość, wymagania, plany oraz marzenia, które wiążesz z wyjazdem oraz pracą za granicą.

Oferujemy pracę na terenie krajów Unii Europejskiej w wielu branżach m.in.: produkcyjnej, logistycznej, budowlanej i technicznej.
Aplikuj na oferty Work4You.Global i ciesz się dobrze płatną pracą, gdzie tylko chcesz.
Jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia, pod nazwą Work4You.Global Spółka z o.o. i numerem KRAZ 20380.

Zapraszamy do kontaktu:
Tel: +48 32 440 14 74 (poniedziałek – piątek, 8.00 – 16.00)

Na CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. nr 133, poz.883)".