Jobest Services
Spawacz TIG na terenie Francji

Spawacz TIG ( stal nierdzewna INOX )

  • Data publikacji:
  • 29-01-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Francja
  • Stanowisko:
  • Spawacz

ZB-AMOS Interim, s.r.o. - jesteśmy agencją pracy tymczasowej, która została założona 2005 roku na terenie Słowacji, posiadamy swój oddział również we Francji. Zajmujemy się oddelegowaniem pracowników do prac na terenie Francji i Belgii.
Obecnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutacje na stanowisko: SPAWACZ- TIG

Miejsce pracy:  Francja/Marsylia

OBOWIĄZKI :

- Spawanie metodą 141 stal nierdzewna ( INOX) grubość 1,2-3,0 mm

- Spawanie elementów linii produkcyjnych oraz kanałów wentylacyjnych

WYMAGANIA :
- Doświadczenie w spawaniu stali nierdzewnej
- Umiejętność czytania rysunku technicznego
- Zaangażowanie i motywacja do pracy

OFERUJEMY :
- Pracę tymczasową na terenie Francji
- Umowę o pracę + ubezpieczenie
- wynagrodzenie- stawka godzinowa: 14,50 euro h
- Tygodniowa podstawa godzin: 35 godzin . Godziny nadliczbowe płatne: od 36 do 43 godz. 25%, od 44 godz. 50%)
- Koszt zakwaterowania opłaca firma
- Pomoc przy organizacji wyjazdu
- Opieka i pomoc polskiego koordynatora 7/7
- Możliwość pobierania zaliczek przed wypłatą

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny : 881411500, 788564136 lub adres email : jobest.pl@gmail.com