Fidenti Personal GmbH
Fidenti Personal zostało założone w 2015 r jako agencja pracy na niemieckim rynku usług HR realizująca różnorodne projekty w zakresie pracy stałej i tymczasowej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu właścicieli i zatrudnionych pracowników oferujemy w pełni profesjonalne usługi w tym zakresie. W stosunku do naszych klientów i pracowników zawsze odnosimy się z szacunkiem i bardzo zależy nam na utrzymaniu pozytywnej relacji. Zachęcamy do złożenia aplikacji i zapraszamy do współpracy!

Spawacz tworzyw sztucznych / Niemcy, Meschede

  • Data publikacji:
  • 19-07-2023
  • Miejsce Pracy:
  • Meschede, Niemcy
  • Stanowisko:
  • Spawacz

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Spawacz tworzyw sztucznych

Miejsce pracy: Niemcy, Meschede

Opis stanowiska:

  •    prace spawalnicze przy elementach plastikowych: rurociągi, zbiorniki, instalacje wentylacyjne
  •    produkcja elementów według specyfikacji i rysunków technicznych
  •    samodzielna praca przy produkcji jednostkowej i małoseryjnej
  •    typowe, profesjonalne działania przygotowawcze i następcze

Wymagania:

  •    pełne szczepienia przeciw Covid-19
  •    doświadczenie w zawodzie jako spawacz
  •    w wysokim stopniu dokładność, zaangażowanie i niezawodność
  •    zdolność pracy zespołowej
  •    czynne prawo jazdy kat. B oraz własny samochód

Oferujemy:

  •     atrakcyjne wynagrodzenie + dieta
  •     35% zamiast 25% dodatku za nadgodziny
  •     stała praca w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  •     pomoc w sprawach urzędowych i zakwaterowania
  •     zatrudnienie na warunkach niemieckich – niemiecki pracodawca (nie w delegacji)
  •     składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez pracodawcę
  •     możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy
  •     możliwość robienia nadgodzin

Prosimy o załączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”