Matrix Media Sp. z o.o.
Firma Matrix Media Sp. z.o.o. poszukuje osoby, do której zadań należeć będzie obsługa miesięcznego procesu płacowego, rozliczanie umów o pracę i cywilnoprawnych, sporządzanie deklaracji ZUS, PFRON, PIT, sprawozdań GUS oraz współpraca z instytucjami podatkowymi i ubezpieczeniowymi.

spec. ds. kadr i płac

  • Data publikacji:
  • 15-02-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Poznań - winogrady

Wymagania:

  • min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość programu kadrowo-płacowego Comarch – Optima
  • praktyczna znajomość obsługi programu Płatnik
  • znajomość przepisów podatkowych, regulacji prawnych w zakresie kodeksu pracy oraz przepisów ZUS i potrącania składek (dot. naliczania i potrącania składek)
  • wiedza z zakresu obsługi zajęć komorniczych
  • bardzo dobra znajomość narzędzi MS Office - w szczególności Excel
  • samodzielność, odpowiedzialność i dokładność
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu

Zakres obowiązków:

  • naliczanie wynagrodzeń dla pracowników
  • naliczanie wynagrodzeń dla osób współpracujących z Matrix Media na podstawie umów cywilnoprawnych
  • zgłaszanie/wyrejestrowywanie pracowników do/z ZUS
  • korygowanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych ZUS
  • kontakt z urzędami w sprawach personalnych
  • zapewnienie płynnego funkcjonowania procesów płacowych (w tym: listy płac, dokumentacja zasiłkowa, deklaracje do ZUS, PFRON, PIT, GUS)
  • udział w kontrolach z urzędów (ZUS, PIP)

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia, umowa o pracę
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju, zdobycia nowej wiedzy

Do aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie: wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych (Dz. Ustaw z 1997 r. nr 133, poz. 883).

Dziękujemy za nadesłanie aplikacji i informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.