Manpower

Specjalista ds. administracji kadrowej

  • Data publikacji:
  • 14-05-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Tczew

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko: Specjalista ds. administracji kadrowej

Miejsce pracy: Tczew - zwrot kosztów dojazdu
Numer ref. SDA/022/MSZ

Zadania:

• Zarządzanie obiegiem dokumentów personalnych związanych z zatrudnieniem, wsparcie dla pracowników przy wypełnianiu dokumentów
• Aktualizacja wewnętrznych baz danych
• Przygotowanie dokumentów dla pracowników: umowy o pracę, aneksy, świadectwa pracy, zaświadczenia itp.
• Przygotowanie upoważnień dotyczących przetwarzania danych osobowych i ich gromadzenia
• Tworzenie i aktualizacja akt osobowych zgodnie z prawem
• Współpraca z dostawcami benefitów pod kątem zamówień oraz weryfikacji jakości usługi
• Aktualizacja lokalnego systemu HR
• Udział w projektach HR, bieżące wsparcie działu

Wymagania:

• Znajomość pakietu MS Office
• Wysoki poziom etyki
• Doświadczenie w pracach administracyjnych/dokumentacji kadrowej - wymóg konieczny
• Doskonałe umiejętności interpersonalne i zorientowanie na klienta
• Chęć do nauki
• Umiejętność pracy w zespole
• Umiejętność porozumiewania się w mowie i piśmie w języku angielskim na poziomie komunikatywnym - wymóg konieczny

Oferta:

• Umowa o pracę, zatrudnienie na okres ok.1,5 roku
• Dofinansowanie do dojazdów
• Karta Multisport, ubezpieczenie na życie, pakiet opieki zdrowotnej
• Dostęp do platformy szkoleniowej Manpower

Prosimy o aplikowanie przez poniższą stronę internetową:

Prosimy o załączenie klauzuli:

"Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 68, 00-838 Warszawa, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z ManpowerGroup oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Oferta dotyczy pracy tymczasowej