FRAC

Specjalista ds. analiz

  • Data publikacji:
  • 02-11-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Rzeszów

FRAC - sieć sklepów spożywczych z polskim kapitałem, działająca od 1994 roku to marka najwyższej świeżości i jakości oraz profesjonalnej obsługi. Poszukujemy osób na stanowisko:

SPECJALISTA DS. ANALIZ

Miejsce wykonywania pracy: Rzeszów

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Różnego rodzaju analizy dotyczące zakresu prowadzonej działalności, przede wszystkim: analiza cen zakupu i sprzedaży, cen konkurencji, wyników sprzedaży oraz struktur sprzedaży, marżowania

- Analiza list asortymentowych oraz analiza rentowności poszczególnych produktów

- Gromadzenie, analizowanie, przetwarzanie i dostarczanie danych

- Sporządzenie analiz i raportów

- Wyciąganie wniosków i prezentacja wyników

- Wsparcie analityczne dla komórek merytorycznych Spółki w zakresie analiz oraz współpraca z innymi obszarami firmy

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

- Wykształcenie wyższe, preferowane: informatyka, ekonomia, rachunkowość, finanse, statystyka lub pokrewne

- Mile widziane doświadczenie na stanowisku związanym z analizą danych

- Wysoki poziom myślenia analitycznego

- Obsługa PC oraz biegła znajomość MS Office (w szczególności: Excel, Outlook)

- Łatwość i szybkość uczenia się obsługi nowych programów

- Umiejętności analizowania danych ilościowych i jakościowych

- Kreatywne myślenie, rozwiązywanie problemów

- Efektywne zarządzania informacjami

- Dociekliwość i wytrwałość

- Rzetelność i odpowiedzialność

- Sumienność, systematyczność i dokładność

- Komunikatywność i predyspozycje do efektywnej pracy w zespole

OFERUJEMY:

- Pracę na pełny etat w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie

- Atrakcyjne wynagrodzenie, od 4000 zł brutto + premia

- Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i rozwoju osobistego

- Niezbędne narzędzia pracy

- Praca jednozmianowa, biurowa, od poniedziałku do piątku

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku polskim (z zamieszczoną poniżej zgodą na przetwarzanie danych osobowych) na adres email iga.doskocz@frac.pl (zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami).

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.), w celu realizacji czynności związanych z procesem rekrutacji. Oświadczam, że znane są mi moje prawa wynikające z przepisów Ustawy o ochronie danych osobowych, a w szczególności prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.”