ManpowerGroup

Specjalista ds. analizy danych (sektor finansowy)

  • Data publikacji:
  • 08-05-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawa

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko: Specjalista ds. analizy danych (sektor finansowy)

Numer ref. SAD/003/AKR

Zadania:

• Wsparcie zespołu oraz klientów poprzez dostarczanie wiedzy na tematy związane z instytucjami finansowymi
• Analiza i wyciąganie wniosków dotyczących szeregu zagadnień zewnętrznych i wewnętrznych dotyczących sektora finansowego
• Wykonywanie i koordynacja złożonych zapytań badawczych / analitycznych (w tym wewnętrznych i zewnętrznych wywiadów ekspertów)
• Świadczenie usług analitycznych, testów porównawczych
• Publikowanie materiałów szkoleniowych w obszarze tematycznym i rozwijanie specjalistycznej wiedzy tematycznej

Wymagania:

• Min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku
• Wykształcenie wyższe
• Biegła znajomość języka angielskiego
• Bardzo dobra znajomość programu Excel
• Zainteresowanie branżą usług finansowych lub odpowiednie doświadczenie w tym sektorze
• Silne, sprawdzone umiejętności analityczne i koncepcyjne
• Doskonałe umiejętności interpersonalne
• Umiejętności organizacyjne i duża samodzielność
• Inicjatywa i zdolność do pracy pod presją w szybko rozwijającym się środowisku
• Doświadczenie w badaniach rynku ilościowego lub SPSS będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie z branży consultingowej
• Stabilne warunki zatrudnienia
• Konkurencyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet socjalny
• Wysoką kulturę organizacyjną i przyjazną atmosferę pracy
• Atrakcyjną lokalizację pracy w centrum Warszawy
• Współpracę z ekspertami z dziedziny analizy

Prosimy o aplikowanie przez poniższą stronę internetową:
aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Specjalista_ds._analizy_danych_lo4zzsektor_finansowylo41z/24719-30264-26-449-1192.html

Prosimy o załączenie klauzuli:

"Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z ManpowerGroup oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."