I2business Trading Sp. z o.o.
W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy I2business Trading Sp. z o.o. poszukujemy pracowników na stanowisko:

Specjalista ds. detalicznej sprzedaży internetowej

  • Data publikacji:
  • 11-01-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Centrum, Warszawa

Opis stanowiska:

  • Obsługa zadań związanych ze sprzedażą internetową (Amazon, Allegro, OLX i inne)
  • Tworzenie, edytowanie oraz uaktualnianie oferty w sklepach internetowych.
  • Koordynowanie i realizowanie działań marketingowych dotyczących sprzedaży internetowej na popularnych portalach.
  • Monitorowanie i analizowanie działań konkurencji w sieci.
  • Wsparcie przy realizacji założonych planów sprzedażowych, jakościowych i marżowych dla kanału internetowego. Znajomość rynku, narzędzi oraz specyfiki i technik sprzedaży w kanale internetowym
  • Praca w siedzibie firmy
  • Współtworzenie oraz wdrażanie strategii sprzedaży produktów firmy w kanale internetowym.
  • Odpowiedzialność za wizerunek firmy i opublikowanej oferty.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i motywujący system wynagradzania.
  • Narzędzia niezbędne do wykonywanej pracy.
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w profesjonalnym zespole.
  • Dogodną lokalizację.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w prowadzeniu sklepu internetowego lub sprzedaży poprzez portale aukcyjne takie jak Amazon, Allegro – minimum rok warunek konieczny.
  • Umiejętność zarządzania ofertą produktową.
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy.
  • Biegła znajomość obsługi komputera i poruszania się w internecie.
  • Wysoka komunikatywność, samodzielność, kreatywność, energia i odpowiedzialność w realizacji zadań.
  • Postawa zorientowana na osiąganie wyników oraz proaktywne poszukiwanie nowych rozwiązań.
  • Znajomość popularnych portali ogłoszeniowych.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.