Spółdzielnia Mieszkaniowa im. T. Kościuszki w Krakowie

Specjalista ds. Dokumentacji, Inspektor Danych Osobowych

zatrudni na pełny etat (umowa o pracę)

 pracownika na stanowisko:  Specjalista ds. Dokumentacji, Inspektor Danych Osobowych

Zakres zadań na stanowisku:

  • Prowadzenie czynności związanych z zakupem lub z wykupem działek od Gminy Kraków.
  • Występowanie do UMK Wydział Geodezji oraz do Wydziału Ksiąg Wieczystych w celu sprostowania zapisów i regulacji stanu prawnego nieruchomości SMK.
  • Kompletowanie dokumentów niezbędnych do zawierania aktów notarialnych oraz do dokonywania wpisów do Ksiąg Wieczystych.
  • Zlecanie do Wydziału Geodezji opracowania map i wydania zaświadczeń obrazujących działki, na których usytuowane są poszczególne budynki, występowanie z wnioskami do UMK Wydział Architektury o wydanie zaświadczeń o samodzielności lokali.
  • Przygotowywanie dokumentów dla Działu Członkowsko - Mieszkaniowego (m.in. do przekształceń spółdzielczych własnościowych praw do lokali mieszkalnych i użytkowych, mieszkań lokatorskich, garaży, lokali użytkowych, pracowni plastycznych i innych lokali w odrębną własność).
  • Udział w czynnościach geodezyjnych związanych z m.in. podziałem działek, wznowieniem granic, rozgraniczeniami, zlecanie podziału działek gruntu i wykonania operatów geodezyjnych, zlecanie Rzeczoznawcom Majątkowym m.in. wyceny działek gruntu, lokali mieszkalnych, garaży, lokali użytkowych, służebności.
  • Uzyskiwanie dokumentacji z Archiwów Miejskich, zamawianie ich uwierzytelnionych kopii.
  • Prowadzenie spraw związanych z procedurami (w tym odwoławczymi) w zakresie wydawanych przez Wydział Architektury decyzji w sprawie ustalenia warunków zabudowy, jak też pozwoleń na budowę uzyskiwanych na wniosek inwestorów, a dot. nieruchomości sąsiadujących z zasobami SMK (w tym m.in. weryfikacja wniosków i dokumentacji, zgłaszanie zastrzeżenia i uwag na piśmie).
  • Administrowanie stroną internetową Spółdzielni im. T. Kościuszki w Krakowie, realizacja zadań redaktora strony internetowej, aktualizacja dokumentów, wpisów i danych na stronie internetowej SMK.
  • Pełnienie funkcji Inspektora Ochrony Danych Osobowych w pełnym zakresie zgodnie             z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie „Ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE”.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub średnie.
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość bieżących przepisów dot. RODO.
  • Znajomość ustawy prawo spółdzielcze i ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych.
  • Znajomość zagadnień z zakresu prawa budowlanego, kpa, trybu wydawania decyzji WZ, pozwoleń na budowę.
  • Biegła znajomość MS Office.
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość programu firmy UNISOFT lub innego programu dedykowanego dla Spółdzielni Mieszkaniowych.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze
  • Szkolenia merytoryczne
  • Aktywny udziału w tworzeniu procesów i wdrażaniu narzędzi podnoszących efektywność pracy
  • Atrakcyjne godziny pracy

Wymagane dokumenty:

  • List motywacyjny
  • CV
  • kserokopie dyplomów ukończenia szkół średnich lub wyższych, świadectwa posiadanych kwalifikacji.

Dokumenty prosimy składać drogą mailową: sekretariat@smk.krakow.pl lub bezpośrednio
w sekretariacie Spółdzielni ul. J. Lea 19, 30-048 Kraków do dnia 17.06.2019 r. do godz. 12.00.

Spółdzielnia zastrzega sobie prawo do unieważnienia naboru bez podania przyczyny, jak również do swobodnego wyboru oferty.

Do CV należy dołączyć klauzulę dotyczącą ochrony danych osobowych – „Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Zastępcy Głównego Księgowego, prowadzonego przez Spółdzielnię Mieszkaniową im. T. Kościuszki w Krakowie z siedzibą w Krakowie, ul. Lea 19, 30-048 Kraków”.