Darmowe Oferty Pracy w Zarabiaj.pl

Oferta Pracy Specjalista ds. ekspansji i rozwoju sieci, Bielsk Podlaski (gm. Bielsk Podlaski, woj. PODLASKIE)

Arhelan Spółka z o.o. Sp.k.

Specjalista ds. ekspansji i rozwoju sieci

Data publikacji:
15.11.2017
Miejsce:
Bielsk Podlaski (gm. Bielsk Podlaski, woj. PODLASKIE)
Kategoria:
Nieruchomości

Arhelan to w 100% polska, dynamicznie rozwijająca się sieć sklepów spożywczych.
Działamy od ponad 25 lat w województwie podlaskim oraz warmińsko-mazurskim. W 66 marketach pracuje 1200 pracowników. Jesteśmy solidnym i społecznie odpowiedzialnym pracodawcą.

Miejsce pracy: Bielsk Podlaski, Białystok, Łomża, Zambrów, Ełk, Wysokie Maz.

Naszym pracownikom oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie
- Możliwość rozwoju
- Niezbędne narzędzia pracy
- Pracę w młodym, ambitnym zespole
Stałe wynagrodzenie, dodatkowo system premiowy
Oczekujemy:
- Wykształcenie wyższe kierunkowe.
- Doświadczenie w pracy na rynku nieruchomości – mile widziane
- Praw jazdy kat. B
- Bardzo dobrej znajomości obsługi podstawowych programów komputerowych
- Umiejętności samodzielnego organizowania pracy i ustalania priorytetów
- Umiejętności nawiązywania kontaktów
- Znajomości rynku branży FMCG

Obowiązki:
Aktywne pozyskiwanie nieruchomości pod obiekty handlowe
Badanie stanu formalno-prawnego nieruchomości
Analiza konkurencji
Uczestniczenie w kierowaniu i zarządzaniu projektem
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem (wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych) na adres e-mail: rekrutacja@arhelan.pl Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 607 140 423.
Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.
Więcej o nas na www.arhelan.com.pl

  • Nie przelewaj ani nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń