Lepsza Praca
Lepsza Praca (certyfikat 13858) to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie – głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.

Specjalista ds. handlowych

  • Data publikacji:
  • 21-11-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Katowice

Dla naszego klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy z kapitałem szwajcarskim, produkującej szeroką gamę materiałów budowlanych poszukujemy osoby na stanowisko:

Katowice

Obowiązki:

  • Kompleksowa obsługa klientów oraz realizacja procesu zamówień,
  • Ścisła współpraca oraz wsparcie doradców techniczno-handlowych w codziennej pracy,
  • Współpraca z obecnymi klientami, w tym przygotowywanie ofert i budowanie bazy klientów,
  • Aktywne promowanie produktów, działania marketingowe,
  • Wystawianie dokumentów związanych z procesem sprzedaży (faktury, dokumenty transportowe),
  • Bieżąca windykacja należności,
  • Aktywne promowanie produktów,
  • Nadzór nad właściwym obiegiem dokumentów w dziale,
  • Współpraca z magazynem, działem logistyki i działem marketingu w zakresie obsługi klientów i zleceń.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny),
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego,
  • Łatwość nawiązywania kontaktów, komunikatywność, asertywność,
  • Umiejętność budowania i utrzymywania długotrwałych relacji z klientami firmy,
  • Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu,
  • Odpowiedzialność, samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji,
  • Nastawienie na działanie, sukces i wyniki.

Nasz klient oferuje:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych,
  • Pakiet szkoleń i motywującą atmosferę,
  • Stabilne warunki zatrudnienia.

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.