Cpl Jobs

Specjalista ds. HR (m/k)

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy we Wrocławiu, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zadania na stanowisku:

· Przygotowywanie oraz aktualizowanie dokumentacji związanej z zatrudnianiem pracowników;

· Wdrażanie obecnych i nowych pracowników;

· Rozwiązywanie wszelkich problemów związanych z zatrudnieniem i zapytaniami kierowników;

· Udział we wdrażaniu nowych zasad i procedur w całej firmie;

· Nadzorowanie zmian zachodzących w przepisach prawa pracy;

· Współpraca z pozostałymi działami firmy.

Oczekujemy:

· Minimum 2- letniego doświadczenia w obszarze HR, preferowane doświadczenie na podobnym stanowisku;

· Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym;

· Mile widziana znajomości programu SAP HCM;

· Umiejętności komunikatywnych i interpersonalnych;

Oferujemy:

· Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w ramach umowy o pracę;

· Ubezpieczenie grupowe;

· Opiekę medyczną;

· Kartę Multisport;

· Możliwość rozwoju i pracy w międzynarodowym środowisku.