The Warsaw HUB (Hotel)
Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. IT – Staż z możliwością zatrudnienia

  • Data publikacji:
  • 05-08-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawa
  • Stanowisko:
  • Informatyk

Jesteśmy dumni, że należąc do jednej z największych sieci hotelarskich świata InterContinental Hotels Group - możemy być ambasadorami marek Crowne Plaza i Holiday Inn Express w Polsce.

Dwa nowo powstające hotele: Crowne Plaza Warsaw – The HUB oraz Holiday Inn Express Warsaw – The HUB, zlokalizowane w samym sercu stolicy, dają niepowtarzalną szansę dołączenia do zespołu odpowiedzialnego za wprowadzenie marki Crowne  Plaza oraz ugruntowanie pozycji Holiday Inn Express na polskim rynku.

Każdy z hoteli sieci InterContinental Hotels Group cechuje wyjątkowy charakter i niepowtarzalna atmosfera, a nasi pracownicy zapewniają obsługę na najwyższym poziomie.

ZADANIA:

  • zarzadzanie i rozwój sieciami LAN/WAN/VPN,
  • konfiguracja i zarządzanie urządzeniami sieciowymi,
  • analiza incydentów i rozwiązywanie problemów informatycznych,
  • tworzenie analiz i raportów dotyczących funkcjonowania infrastruktury sieciowej oraz wdrążanie nowych procedur architektury IT,
  • współpraca z pracownikami poszczególnych działów oraz kadra kierowniczą.

OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie wyższe informatyczne, pokrewne lub w trakcie studiów;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • dobra znajomość technologii, urządzeń i protokołów używanych w sieciach telekomunikacyjnych i teleinformatycznych;
  • bardzo dobrą znajomość języka angielskiego (min B2)
  • dobrą znajomość systemów operacyjnych z rodziny Microsoft Office;
  • znajomość oraz wiedzę dotyczącą urządzeń sieciowych
  • bardzo dobrą organizację pracy własnej;
  • zaangażowanie oraz dyspozycyjność

OFERUJEMY:

  • Niepowtarzalną możliwość udziału w projekcie jednoczesnego otwarcia dwóch marek hotelowych: Crowne Plaza i Holiday Inn Express
  • Staż z możliwością zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę po okresie początkowym
  • Możliwość wzbogacenia doświadczenia zawodowego, rozwoju umiejętności i podnoszenia kwalifikacji
  • Pracę w dynamicznym, przyjaznym środowisku, w firmie o międzynarodowej strukturze
  • Konkurencyjny pakiet benefitów, w tym atrakcyjne stawki pracownicze na pobyt w hotelach sieci InterContinental Hotels Group na całym świecie
  • Wyjątkową lokalizację w sercu biznesowej części Woli przy stacji metra Rondo Daszyńskiego

... A przede wszystkim świetną atmosferę w otwartej organizacji!