Talent Partners
Quality Specialist - Tychy

  • Data publikacji:
  • 23-09-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Tychy
  • Stanowisko:
  • Inżynier

Dla naszego Klienta - renomowanej, stabilnej firmy produkcyjnej z branży automotive, z siedzibą w Tychach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Quality Specialist

Miejsce pracy: Tychy

Najważniejsze obowiązki:

  • nadzór nad kontaktem z klientem,
  • analiza i rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych na produkcji,
  • rozpatrywanie uwag i reklamacji od klientów,
  • inicjowanie działań korygujących i zapobiegawczych
  • czynny udział w przeglądach i aktualizacja dokumentacji procesowej (PFMEA, Plan Kontroli),
  • nadzór i zarządzanie dokumentacja procesową (Karty Kontroli Produkcji, wizualizacje, alerty jakościowe),
  • organizowanie akcji specjalnych (wymiany, weryfikacje itp.),
  • przygotowanie dokumentacji PPAP dla klienta oraz PPAP wewnętrzny,
  • nadzór nad aspektem jakościowym procesu zmian,
  • nadzór i zarządzanie zwrotami klienta,
  • nadzór nad wzorcami produkcyjnymi oraz rekwalifikacją produktów,
  • przeprowadzanie analiz systemów pomiarowych (MSA),
  • monitorowanie i raportowanie wskaźników zadowolenia klienta.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • min. 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży automotive,
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • znajomość normy ISO 9001 oraz IATF 16949,
  • znajomość narzędzi jakościowych (m.in. PPAP, 8D, SPC, PFMEA),
  • umiejętności pracy z rysunkiem technicznym,
  • zdolności komunikacyjne,
  • umiejętność pracy w zespole i współpracy z innymi działami,
  • chęć ciągłego rozwoju,
  • umiejętności budowania i utrzymywania relacji.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie z branży automotive, o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • kontakt z międzynarodowym środowiskiem,
  • duże możliwości dalszego rozwoju kompetencji,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • dodatkowe benefity i pakiet świadczeń socjalnych.

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń