Darmowe Oferty Pracy w Zarabiaj.pl

Oferta Pracy Specjalista ds. Kadr i płac, Poznań

Data publikacji:
8.5.2018
Miejsce Pracy:
Poznań
Branża:
Human Resources / Kadry

Jesteśmy polską firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, świadczymy usługi w zakresie ochrony fizycznej i profesjonalnego utrzymania czystości.

Zatrudnimy osobę na stanowisko:
Specjalista ds. kadr i płac

Zadania osoby zatrudnionej na tym stanowisku:
• prowadzenie obsługi kadrowo-płacowej pracowników,
• sporządzanie dokumentów kształtujących stosunek pracy,
• naliczanie wynagrodzeń, ekwiwalentów oraz innych składników,
• sporządzanie deklaracji ZUS, GUS, PIT, PFRON,
• prowadzenie rozliczeń z ZUS i US,
• rozliczanie czasu pracy w systemie zmianowym,
• prowadzenie ewidencji absencji, badań wstępnych i okresowych oraz szkoleń BHP,
• przygotowywanie świadectw pracy i zaświadczeń.

Od kandydatów oczekujemy:
• doświadczenia na samodzielnym stanowisku,
• bardzo dobrej wiedzy z zakresu prawa pracy, przepisów kadrowych oraz ubezpieczeń społecznych,
• doświadczenie w obsłudze programów kadrowo – płacowych (mile widziana obsługa programu Enova, wymagana obsługa programu Płatnik),
• bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
• orzeczenie o stopniu niepełnosprawności - mile widziane.

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• uczciwe, przejrzyste warunki wynagradzania, wynagrodzenie dostosowane do poziomu doświadczenia i kompetencji,
• narzędzia niezbędne do pracy,
• przyjazną atmosferę pracy,
• możliwość rozwoju zawodowego.

Proszę o przesłanie CV wraz z informacją dotyczącą rodzaju i stopnia orzeczenia o niepełnosprawności na mail hr@isp24.pl

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celu realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji oraz na potrzeby pośrednictwa z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. 97.133.883).

  • Nie przelewaj ani nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń